ابزار وبمستر

ثبت درخواست تهاتر

ثبت درخواست تهاتر
پذيرش و ارائه تهاتر ماشين آلات

چرا پايگاه آماد؟

نوسانات اقتصادی و ارزي ، عدم ثبات در بازار، ريسك سرمايه گذاري و...تأثیرات جدی را در حوزه ماشين آلات سنگين راهسازي ، معدني ، صنعتي  و خدمات شهري  گذاشته است. تاثیراتی از قبیل کاهش شديد خريد و فروش ماشين الات نو و كاركرده در زمان تورم و رکود. از طرف دیگر مشکلات حقوقی و نقل و انتقالات مالی و سندی، از دیگر مسائل مهم در این بخش ميباشد.

ازاین‌رو نیاز به وجود سیستمی که مشکلات فعالان اين بخش از بازار را حل نموده و مدیریت نقل و انتقالات را برعهده بگیرد ضروری به نظر ميرسد.

يکی از نیازمندی های شركت هاي پيمانكار و سازمانهاي مجري سازندگي و آباداني كشور،انجام پروژه های عمرانی و ارائه خدمات شهری، تجهیزات و ماشین آلات راهسازی و خدمات شهری می باشد.

سايت و گروه آماد با شناخت کامل و تخصصی نسبت به این حوزه و با برقراری ارتباطات موثر با عرضه کنندگان داخلی و صاحبان ماشين آلات كاركرده و...، اقدام به تامین تجهیزات و ماشین آلات راهسازی ، معدني و خدمات شهري ... می نماید. 

از ویژگی های منحصر به فرد اين سايت در زمینه تامین ماشین آلات و تجهیزات، امکان ایجاد خط اعتبار و تهاتر املاک و مستغلات جهت تامین نقدینگی لازم برای خرید این نیازمندی ها می باشد که منجر به تسریع این مهم شده و نقش بسزایی در بهبود وضعيت خريد و فروش در بازار ماشين آلات كشور خواهد داشت.

اين روش داد و ستد ( تهاتر) موجب کاهش نیاز به نقدینگی و سبب حرکت چرخه بازار و افزایش معاملات می ‌شود.

تهاتر ماشین آلات نو و ماشین آلات دست دوم و کارکرده و خارج از رده با املاك و مستغلات و موارد تهاتري ديگر ، ارائه بهترین قیمت و همچنین ارائه خدمات پس از فروش جهت کسب رضایتمندی مشتریان ، از وظايف اصلي اين سايت میباشد. 


سايت آماد، با هدف حل مشکلات فوق راهکارهای ذیل را اتخاذ کرده است:

•       روش‌های توسعه یافته تهاتر (معاوضه توسعه یافته با انتخاب آزاد)

•     تضمین سلامت مورد معامله (بررسی و تحقیق راجع به مورد معامله از نظر قیمت ، مالکیت ، کاربری ، ممنوع المعامله نبودن مالک و فروشنده ، در طرحهای شهرداری نبودن ملک و سلامت ماشين آلات و دستگاههاي صنعتي و..)

•       ايجاد شرايط مناسب جهت دريافت تسهیلات و وام بانکی با بهره پایین (ليزينگ ها، شركت هاي سرمايه گذارو..)

•       قیمت گذاری منطبق بر ارزش واقعی ملک و ماشين آلات مختلف 

•       صرفه جویی در زمان و صرف انرژی

•       افزایش امکان خرید و فروش در رکود

خواهشمنداست درصورت تمایل مورد تهاتر، قیمت و موقعیت مکانی را روی تلگرام و يا از طريق فرم سيستمي و هوشمند سايت آماد ارسال فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، با ما تماس حاصل  فرمایید.


فرم تهاتر

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اماد می باشد. کپی برداری از طراحی صفحه و شکل بصری سایت ممنون است .