ابزار وبمستر

تعرفه آگهی در سایت

تعرفه آگهی در سایت


تبليغات در سايت آماد

   تنوع ماشين آلات و تجهيزات موجود در سايت و علايق متنوع کاربران در حوزه های تخصصی و عمومی اين سايت را به محل مناسبی برای تبليغ و معرفی خدمات و محصولات مختلف تجاري تبديل نموده است.

عمده کاربران و بازديد كنندگان سايت را مديران، کارشناسان و متخصصين شركتهاي راهسازي ،معدني،ساختماني،حفاري،كشاورزي،خدمات شهري ، كارگاههاي صنعتي ،پيمانكاران خصوصي و ساير علاقمندان به اين بخش تشکيل می دهند.

   امروزه نداشتن صفحه مرتبط با كسب و كارمان و يا لينك هاي متعدد در اينترنت به معنای کنارگذاشتن بخش بزرگی از مشتريانی است که به دلايل مختلف وقت زيادی را در محيط اينترنت صرف می کنند . شما با راهنمايی بينندگان آگهی خود به سايت اختصاصی تان می توانيد با ارايه اطلاعات مورد نياز، فرصت بيشتری برای جلب توجه افراد به کسب و کار خود داشته باشيد.

شرايط:

1-آگهی های ويژه صفحه اول در صورت آزاد بودن فضا پذيرش می شوند. برای رزرو 20 درصد مبلغ آگهی دريافت خواهد شد.

2-آگهي ها مي تواند از نوع   gif  .jpg .swf. باشد.

3. هر آگهی ( بنر ) تنها میتواند یک لینک به سایت مورد سفارش دهنده آگهی داشته باشد.

4-ارايه فايل آگهی بر عهده سفارش دهنده است.

5-سايت در پذيرش يا رد سفارش و يا فايل آگهی مختار است.

تعرفه ها و تخفیف‌ها: 

پلن A : تعرفه كادر اسلايد شو در صفحه اول سايت : سه ماهه: 500 هزار تومان   -  شش ماهه : 1 ميليون تومان   - يكساله : 1.900.000 تومان (ماهيانه 160 هزار تومان)

امكانات - يك: نمايش در صفحه اصلي اسلايد شو . اندوريد و IOS   دو: امكان درج لينك در آگهي سه:  انتشار در شبكه هاي اجتماعي سايت چهار: امكان  درج فيلم و اخبار مرتبط با آگهي  پنج : تخصيص صفحه اختصاصي محصولات (اطلاعات ، لينك،كاتالوگ )

****************************************

پلن B : تعرفه كادر محصول و اخبارجديد در پايين صفحه اصلي سايت   : سه ماهه: 300 هزار تومان   -  شش ماهه : 550 هزار تومان   - يكساله : 1ميليون تومان(ماهيانه 85 هزار تومان)

امكانات - يك:  نمايش در كادر محصول و اخبارجديد در پايين صفحه اصلي , اندرويد و IOS –دو:  امكان درج لينك در آگهي سه: انتشار در شبكه هاي اجتماعي سايت چهار: امكان  درج فيلم و اخبار مرتبط با آگهي  پنج :  تخصيص صفحه اختصاصي محصولات (اطلاعات ، لينك،كاتالوگ )

****************************************

پلن C : تعرفه كادرهاي بالاي صفحات داخلي سايت (محصولات مرتبط با كالاي شما) : سه ماهه: 250 هزار تومان   -  شش ماهه : 450 هزار تومان   - يكساله : 900 هزار تومان( ماهيانه 75 هزار تومان)

امكانات - يك:  نمايش در صفحه داخلي سايت . اندرويد و IOS دو:  امكان درج لينك در آگهي سايت  سه:  تخصيص صفحه  اختصاصي محصولات (اطلاعات ، لينك،كاتالوگ )

*** ده درصد (10%) به اعضایی که بیش از 6 ماه متوالی و بيست درصد (20%) به اعضایی که بیش از یک سال متوالی، آگهی ویژه در سایت درج نموده‌اند تخفیف داده می‌شود.

نحوه سفارش:

اگر برای اولين بار است که در اين سايت آگهی می دهيد بهتر است قبل از واريز وجه، مشخصات فعاليت يا محصول مورد نظر برای تبليغ و طرح آن را (اگر موجود است) به نشانی ايميل  amadmachinery@yahoo.com  و يا h_marketing97@yahoo.com ارسال کنيد و از پذيرش تبليغ خود در اين سايت مطمئن شويد.

هزينه سفارش مورد نظر خود را بر اساس جدول ارائه شده مكان و ابعاد تبليغات ، به حسابي كه به شما اعلام ميگردد ؛واريز نماييد.تصوير فيش واريزی يا مشخصات آن را به شماره 09215930316 از طريق شبكه هاي اجتماعي سايت و يا به ايميل  info@amadmachinery.com  و يا h_marketing97@yahoo.com      ارسال نماييد.

آگهی شما حداکثر يک روز کاری پس از دريافت مشخصات وجه واريزی و فايل آگهی شما در سايت قرار خواهد گرفت.

جهت کسب هرگونه اطلاعات بيشتر با شماره 09215930316 تماس بگيريد.

  از همراهی شما در سايت آماد و كمك به رونق هر چه بيشتر اين پايگاه، سپاسگزاريم.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اماد می باشد. کپی برداری از طراحی صفحه و شکل بصری سایت ممنون است .