ابزار وبمستر

حمايت از كودكان كار و بيماري هاي خاص

حمايت از كودكان كار و بيماري هاي خاص

حمايت از كودكان كار و بيماري هاي خاص

آنجا که بشر در قاموس بشریت درد را شناخت، زمان و مکان را درنوردید تا چاره ای از برای دچار خویش بیابد لیکن چاره سازی جز خدا ندید و آنچه که محبت را بر دل خلایق ثبوت بخشید همان احساس نوع دوستی و عشق به یکدیگر بود که یزدان پاک در نهاد آدمی به ودیعت نهاد.

پايگاه آماد در راستاي حمايت از كودكان كار و عزيزاني كه درگير بيماريهاي خاص هستند ، در تلاش است با استفاده از درآمدهاي بدست آمده از طريق اين پايگاه در جهت كمك به حذف و يا کاهش کار اين کودکان گام بردارد.
تلاش ما ایجاد و برقراری ارتباط  میان موسسات فعال در حوزه کودکان کار و صنايع سبك و سنگين است. و قصد داريم قدم های مثبتی را در این حوزه برداريم. تمرکز بر کودکان با بیماری های خاص ،کودکان بیمار،کودکان کار،کودکان بی سرپرست، کودکان آسیب دیده در سوانح طبیعی ،کودکانی که به دلیل فقر از حق ادامه تحصیل محرومند و کودکانی که ما وشما را فرا می خواندند تا دستانشان را بگیریم.
گام های نخستین را برداشته بودیم و شما نيز ميتوانيد در اين راستا سهم داشته باشيد.کمک های بی هدف شما در کوچه و خیابان گاه چرخه ی تولید کار کودک را بیشتر توسعه می دهد . با ما در اجرای پروژه توانمند سازی کودکان کار مشارکت کنید ، تا با حمایت موثر از کودکان کار، دستهای کوچک آنها را از کار رهاکنیم ..
مردم خیر اندیش و با محبت میتوانند کمک های نقدی خود را از طریق حساب های معرفی شده ذيل و يا بطور مستقيم از طريق وب سايتهاي ذيل  به دست کودکان بيماري هاي خاص و كودكان كار برسانند.
تندرستي يكي از بزرگترين نعمات الهي است كه توجه ويژه به تامين آن براي افراد جامعه از اهداف اساسي جوامع پيشرفته است. تا با پيشگيري و درمان به موقع بيماريها بتواند بهترين شرايط را براي افراد آماده كنند. عليرغم اين تلاش بيماريهاي متعددي وجود دارند كه به دليل ناشناخته بودن علت بروز و نبود درمان مشخص و مزمن بودن بيماري سبب ناتواني طولاني و بروز انواع عوارض و مشكلات پزشكي، اجتماعي و اقتصادي براي بيمار و خانواده او مي‌شوند. مسلما مبتلايان به اين بيماريها كه تحت عنوان بيماران خاص طبقه‌بندي شده‌اند با بيماران معمولي متفاوت بوده و نياز مبرم به حمايت‌هاي گوناگون دارند
بخش هاي تحت پوشش بنياد بیماران خاص
دیالیز- تالاسمی- هموفیلی- بیماران صعب العلاج- سرطان- ام اس- پیوند کلیه- دیابت- اوتیسم- ای بی
معرفي برخي انجمن ها:

http://apcl.org.ir/

http://www.cffsd.org/

http://www.str-children.org/

http://www.irsprc.org/main/fa


بانك ملي ايران – شعبه توانير       شماره حساب:          0106376729007       شماره کارت بانکی: 9885-0829-9971-6037 
شماره شبا: IR580170000000106376729007     جهت همکاری و واریز به حساب بنیاد امور بیماری های خاص

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اماد می باشد. کپی برداری از طراحی صفحه و شکل بصری سایت ممنون است .