ابزار وبمستر

درباره ما

درباره ما

درباره ما


سايت آماد با توجه به جوامع اقتصادي امروزه و محيط هاي پر تنوع كسب و كار و شرايط محيطي فعلي (تحريم ها) به منظور دسترسی آسان و سریع به اطلاعات قابل اطمينان مربوط به ماشین آلات و تجهيزات صنعتي در بازار ایران اقدام ، به راه اندازي اين پايگاه جستجوي پيشرفته نموده است.
سايت آماد با اشراف بر اين نكته كه بسیاری از خریداران و فروشندگان قصد دارند با ايجاد تغييراتي ( جهش از فرآيندهاي سنتي به مدرن و امروزي) در بازار پر سود و متنوع ماشین آلات ، حضور فعال داشته باشند؛ وجود یک پایگاه آنلاین پيرامون اين صنعت را لازم و ضروری ديده و با پشتکار و انگیزه بالا اين هدف را توسط تيم متخصص خود در گروه آماد به سرانجام رسانيد ؛ و اينك با فراهم آوردن زمينه بسيار مناسب جهت معرفي محصولات ، ناوگان ماشين آلات و خدمات شما و همچنين افراد مرتبط و مسول با تامين كالاي مورد نياز شركتها ، كار خود را آغاز نموده است.
پایگاه آماد قابلیت ارایه خدمات فاخر به كليه فعالین در صنایع مختلف ، از جمله پيمانكاران پروژه ها و صاحبان معادن، راه سازی،ساختماني و كارگاهي ، کشاورزی ،صنعتي و پیمانکاری از طريق بازاريابي ، عرضه و پشتيباني در سراسر کشور را دارد.
اين شركت با فعاليت بر روي محصولات شركتهاي توليدكننده و تامين كننده داخلي و خارجي ، امكان تهیه ماشین آلات ، قطعات ، ارائه خدمات و اطلاعات به روز این صنعت را از طريق این پایگاه فراهم نموده است.
خدمت تمامي مراجعه  کنندگان در اين پایگاه مشتاقانه درخواست داریم تا در جهت دریافت مشاوره  و داشتن ارزيابي دقيق از فرآيند خريد و يا فروش خود ، در این پایگاه ثبت نام فرمایید تا از اخبار روز ماشین آلات بهره مند شوید.
  شايان ذكر است  با توجه به سابقه طولاني مدت مديران اين شركت و حجم بسیار بالای خرید و فروش ماشین آلات ، تفاهمنامه های همكاري با تامین کنندگان اصلی ، کارخانجات سازنده ماشین آلات ، تجهيزات جانبي و ملحقات انجام پذيرفته است و امکان تامین ماشین آلات با قیمتی بسیار رقابتی ، دریافت تخفیفات ویژه در كنار كوتاه نمودن زمان رسيدن به محصول و در نهايت پديدآمدن حس رضايت مندي  ايشان را ايجاد مينمايد.

      (مشتري در جايگاه شريك است)

ما یک تیم با تجربه در زمینه خريد و فروش ماشین آلات ، انواع خدمات و تبلیغات هستیم و انرژی خود را در جهت خدمت رسانی به شما هدیه می کنیم.

خود را عضوي ازخانواده گروه آماد بدانيد و ما را در اين امر ياري برسانيد.
        باور هاي ما
1-    تكريم مشتري  و مشتري مداري
2-    هزينه هاي كاملا عادلانه و منصفانه
3-    تسهيل در دسترسي مشتريان و برآورد نمودن نياز فوري و جدي ايشان
4-    صداقت در گفتار و رفتار با مشتري
5-    هدايت مشتري به سمت و سوي مناسب و خدمات شايان توجه با در نظر گرفتن منافع ايشانتمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اماد می باشد. کپی برداری از طراحی صفحه و شکل بصری سایت ممنون است .